Industriālās betona grīdas

Industriālās betona grīdas

Jau no uzņēmuma pirmsākumiem, viens no galvenajiem produktu grupas attīstības virzieniem ir bijis monolīto betona grīdu izbūve.

Uzņēmumam ir ļoti pieredzējušu speciālistu komanda, kura spēj piedāvāt optimālākos risinājumus saskaņā ar Klienta vēlmēm, kā arī spēj tos veikt ļoti augstā kvalitātē.

Varam veikt grīdu betonēšanas darbus saskaņā ar projekta prasībām, bet spējam arī veikt projekta risinājumu analīzi, lai piedāvātu optimālāku risinājumu projekta ietvaros, kā arī varam piedāvāt fibrobetona aprēķinus saskaņā ar dotajām slodzēm un grīdas ekspluatācijas nosacījumiem.

Polimērbetona grīdas

Viena no uzņēmuma inovācijām grīdu un to segumu klāstā ir polimērbetona grīdu izbūve. Šīs grīdu sistēmas lielākā priekšrocība, ka tā ir salīdzinoši plāna (15-50 mm), bet ir ārkārtīgi izturīga un blīva, kas dažos gadījumos dod iespēju šo virsējo slāni izmantot kā virsējo hidroizolācijas slāni. Šīs sistēmas pamatā ir gandrīz tās pašas sastāvdaļas kā betonā, tikai ūdens vietā tiek lietots īpaši modificēts polimērs, kas savienojumā ar cementu un granīta šķembām sniedz ļoti augstvērtīgu grīdas virsmu.

Pamatā šo sistēmu izmanto, lai atjaunotu vecu un sabrukušu betona virsmu, kā arī gadījumos, ja projektos ir paredzēta pamata plātnes virsmas slīpēšana jau paliekošā kvalitātē, bet laika apstākļu (ziema, lietus) dēļ to nevar kvalitatīvi veikt. Tad plātnes virsma tiek apzināti izbūvēta 20 mm zemāk un tās virsma izveidota maksimāli rupja, lai tai būtu iespējami labāka saķere ar polimērbetona virsslāni.